פורטל טיפולים ישראל

עלינו

טיפול פסיכולוגי דורש בחירה במכון או במטפל מוסמך שניתן לתת בו אמון מלא, ולתת לו להוביל אתכם בטיפול בחרדות או בדיכאון. לשם כך, הוקם פורטל “טיפולים” – פורטל מידע המופעל ע”י מכון חיבורים, מכון מקצועי שמציע טיפולים פסיכולוגיים מסוגים השונים, המוענקים ע”י טובי המטפלים בארץ.

פורטל “טיפולים” מציג את המטפלים המובילים בארץ, המתמחים בסוגי טיפולים רבים וביניהם CBT, ,ACT טיפול רגשי, זוגי, משפחתי, טיפול בהתמכרויות, חרדות ועוד, ומעניקים אותם באמצעות שיטות מתקדמות שנועדו לתת את המענה הטוב ביותר למטופל, כך שיניב תוצאות לטווח הקצר והארוך. למטפלים ניסיון עשיר של עד כ-20 שנה בתחום, והם למדו במוסדות הלימוד הגבוהים ביותר וצברו ידע וניסיון בארץ ובחו”ל.

אנו מאמינים כי השלב הראשון של הטיפולים הוא להכיר את המטופלים ובעיותיהם לעומק, וכתוצאה מכך להתאים את הטיפול המתאים ביותר. כל זאת במטרה להעניק למטופלים מהידע והניסיון, כדי להגיע לתוצאות שיישארו עם המטופל גם לזמן ארוך. עם טיפולים, לצד התמדה ונחישות מצדו של המטופל, ניתן להתמודד עם הבעיות ולשפר את איכות החיים באופן משמעותי.

המכון פועל בפריסה ארצית בשיתוף מכונים נוספים, וניתן לקבל את הטיפולים גם אונליין מול מטפל מוסמך. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לתיאום פגישה והיכרות.

צרו איתנו קשר

מטופלים במהלך טיפול קבוצתי אצל מטפל

אנחנו כאן בשבילך

פורטל מבית מכון חיבורים