שיר נוי לוין

שיר נוי לוין
5/5
טיפול קוגנטיבי התנהגותי CBT

מי אני?

פסיכותרפיסטית, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית.

מה אני עושה?

אני מטפלת במבוגרים בגישת ACT ( גל שלישי CBT) ומנהלת את מכון חיבורים. התפקיד העיקרי שלי במכון הוא ניהול הצוות וגיוס מטפלים מעולים. השאיפה ותחושת היעוד היא לדאוג להם לבית מקצועי תומך ומקדם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת לדעתי עוברת בהכרות מעמיקה שלי עם הצוות ושלהם אחד עם השניה, לכן אנו מרבים להיפגש. אחת לשבוע יש לנו ישיבות צוות, אני נפגשת בתדירות גבוהה עם כל אחד מהמטפלים.ות ויש צוות ניהול במכון שדואג מקצועית לכל צורך ובקשה שלהם. מעבר לתחושת הביטחון והמקצועיות שהכרות כזו יוצרת, גם תחושת היחד הצוותית חשובה מאד להתפתחות האישית של כל אחד מהמטפלים והמטפלות שאיתנו. כמנהלת אני גם פנויה לדבר עם א.נשים שמגיעים אלינו לטיפול. ישנם צרכים ובקשות שדורשות התייחסות מיוחדת והמטרה שלי היא לתת שירות טוב ולא רק טיפול טוב.

למה אני עושה את זה?

הקמתי את המכון לפני 10 שנים מכוון שעניין אותי לעבוד בצוות, בסביבה חדשנית ומצטיינת ולהיות פנויה מספיק להורות ולזוגיות שלי. אני בעיקר עושה את מה שאני עושה כי זה מרגיש לי נכון עבורי, מאד מספק ומלמד ומאפשר לי את החופש להיות האמא שתמיד רציתי להיות.

אם לא הייתי מטפל, הייתי...

ארכיאולוגיה והסטוריה תמיד ריתקו אותי. כשאני מדמיינת את האלטרנטיבה הזו, אני רואה את עצמי מסננת חול בשדה קוצים עם נוף ישראלי. בפועל כנראה זה נראה מאד שונה אבל נחמד לי עם הנרטיב הדמיוני הזה.

האהבות שלי הן...

להיות עם המשפחה שלי בקמפינג, לשבת על המרפסת של ההורים שלי ולהסתכל על הנוף הכי מוכר, לדבר עם אנשים ולהרגיש את הרגע הראשון של החיבור, לצאת לבירה.

מוסדות בהם למדתי והוכשרתי:

BA בפסיכולוגיה – אוניברסיטת קלמזון ארה”ב.

MA בפסיכותרפיה קוגניטיבית התנהגותית – מכללת דרבי

מרכז לבריאות הנפש באר יעקב

מכון CBT

מטופלים במהלך טיפול קבוצתי

תאמו פגישת הכרות עם שיר נוי לוין

פורטל טיפולי מבית מכון חיבורים

אנחנו כאן בשבילך

פורטל מבית מכון חיבורים