אורי זלצר

אורי זלצר
5/5
טיפול פסיכולוגי

מי אני?

אורי זלצר, במקור מחיפה, בשנים האחרונות מתגורר במרכז. כאשר הקו המנחה בבחירת מקום מגורים הוא הקרבה לים (כמובן), מגיל צעיר גולש גלים. גלישת גלים מלווה אותי לאורך חיי ויש לה חלק משמעותי בהתפתחות האישית והמקצועית שלי. במקצועי אני פסיכולוג, מתמחה בפסיכולוגית שיקומית, בעל תואר שני בנוירופסיכולוגיה שיקומית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו.

מה אני עושה?

בוגר התוכנית השנתית ללימודי ACT (מכון מפרשים, המכללה האקדמית תל אביב-יפו), וכן בוגר של סדנת הכשרה בגישת SEE FAR CBT לטיפול בתסמונת דחק פוסט-טראומטית (המכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי, בהנחיית פרופ’ מולי להד). מטפל במבוגרים בגישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT/ACT) ובגישה אינטגרטיבית פסיכודינמית. הניסיון המקצועי שלי הוא בעבודה טיפולית שיקומית, במסגרות כמו: המכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי ובית לוינשטיין. תחומי הטיפול שלי הם- הפרעות חרדה ודחק, דיכאון, תסמונת פוסט טראומטית, קשים בויסות הרגשי והתנהגותי, מצבי משבר וחולי גופני, קושי ביחסים בינאישיים וכן הפרעות נוירולוגיות.

למה אני עושה את זה?

בחרתי לעסוק בטיפול כי אני מאמין שהמפגש הטיפולי מזמן הזדמנות למסע ולחקירה פנימית. כחלק מהמסע הפנימי שלי, הבנתי שמרבית הסבל של אנשים נובע מהקושי לחיות לצד תחושות לא נעימות, השיעור שהים לימד אותי הוא שכדי להנות מהטוב שבו אני צריך לדעת לחיות לצד הדברים הפחות נעימים שלו. מתוך התובנה הזו בחרתי להעמיק את הכשרתי הטיפולית בגישת ACT, בשל הראייה המאוד אנושית וחומלת בבסיסה. אני מאמין שבכוחי ללוות, לתמוך ולצייד את המטופלים שלי ב”מפות ו”בעזרי ניווט”, אשר יאפשרו להם לצעוד בשביל המתאים עבורם.

האהבות שלי הן...

מעבר לים ולגלישה האהבות שלי בחיים הן מוזיקה וכלבת הגודלן הענקית שלי.

מוסדות בהם למדתי והוכשרתי:

MA – נוירופסיכולוגיה שיקומית – המכללה האקדמית תל אביב יפו.

BA – פסיכולוגיה ולימודים רב תחומיים – המכללה האקדמית עמק יזרעאל.

לימודי תעוד ACT – המכללה האקדמית תל אביב יפו.

See far CBT – המכון הלאומי לשיקום נוירופסיכולוגי.

בית לוינשטיין – המחלקה לשיקום מוחי.

מטופלים במהלך טיפול קבוצתי

תאמו פגישת הכרות עם אורי זלצר

פורטל טיפולי מבית מכון חיבורים

אנחנו כאן בשבילך

פורטל מבית מכון חיבורים